Advokátní poradna

Potřebujete dobře poradit v oblasti rodinného, občanského, medicínského, pojistného, pracovního nebo bytového práva? Navštivte mne osobně na pobočkách v Praze nebo Nymburce, rád vám pomohu. Služby má advokátní poradny také můžete využít online, bez nutnosti osobní schůzky. Přes telefon nicméně právní poradenství neposkytuji.

Dobrá právní rada ve správné chvíli je často neocenitelná

Mám dlouholeté zkušenosti se zastupováním v soudních sporech, správních řízeních, rozvodových řízeních či převodech nemovitostí. Využijte mých zkušeností v klíčových životních rozhodnutích – usnadněte si život a získejte, co vám po právu patří. Nejste si jisti všemi náležitostmi smluv při rozvodovém řízení? Čekají vás komplikované převody nemovitostí? Potřebujete zkontrolovat správnost pracovních smluv nebo výpovědí? Kontaktujte mne nebo navštivte, rád vám pomohu.

Mnoho lidí si zbytečně komplikuje život hledáním pomocné ruky v právních záležitostech u známých, sousedů, kolegů nebo na nedůvěryhodných internetových serverech. Proč raději nekontaktovat profesionála, který vám dokáže poradit nejlépe? Pravděpodobně jsem podobný problém, který momentálně máte, řešil již mnohokrát a jsem schopen vám pomoci během krátkého sezení či výměny e-mailů. I v komplikovanějších situacích či oblastech, které leží mimo mou specializaci, vždy vím, kam se obrátit o pomoc, nebo vás nasměruji správným směrem.

Rychlá a odborná právní pomoc vám ušetří mnoho času, peněz a nervů. Navštivte mne v Praze, Nymburce nebo využijte kontaktů zde na webu, mé služby jsou spolehlivé a dostupné.Napište mi

    Se všemi zaslanými osobními údaji bude nakládáno v souladu s předpisy upravující mlčenlivost advokáta a ochranu osobních údajů.