Právní služby Praha

Hledáte kvalifikované a cenově dostupné právní služby v Praze? Chcete pomoci s rozvodovým řízením, převody nemovitostí, nájemní smlouvou nebo potřebujete rychlé právní poradenství? Nabízím spolehlivé právní služby fyzickým i právnickým osobám, občanům, podnikatelům i velkým firmám. Specializuji se především na právní úkony z oblasti rodinného, občanského, medicínského, pojistného, pracovního a bytového práva.

Spolehlivé a rychlé právní služby nejen v Praze

Kromě pražské kanceláře můžete mé služby vyhledat na pobočce v Nymburce, ale základní právní úkony pro vás mohu zpracovat také online. Pokud potřebujete „jen“ dobrou právní radu, nemusíte za mnou jezdit, stačí poslat e-mail. Spolehnout se můžete na mou desetiletou praxi v advokacii, flexibilitu, pečlivost a rychlé vyřízení služeb. Nebudu vás zbytečně zatěžovat právnickými složitostmi nebo vás tlačit do služeb, které nepotřebujete – jednoduše vám pomohu domoci se vašich práv, která jako občan či právnická osoba máte, a to za férovou cenu.

S čím vám mohu pomoci?

Rozvodové řízení nebývá příjemnou záležitostí pro nikoho a je třeba jej proto vyřídit co nejrychleji a bez zbytečných průtahů. Pomohu vám s hladkým průběhem rozvodu a majetkového vyrovnání, abyste mohli v životě pokračovat dál. Stejně tak se na mne můžete obrátit s čímkoli, co se týče občanského práva – zejména s kontrolou smluv, převodem nemovitostí a vymáháním pohledávek.

Mám dlouhodobé zkušenosti také v medicínském právu, takže vám mohu pomoci při vymáhání nároků z titulu náhrady nemajetkové újmy na zdraví dle ust. § 2958 obč. zák. a při jednání s pojišťovnami. Občanům i firmám zajistím právní úkony a konzultace při vypracování pracovních smluv a ukončování pracovního poměru. Jsem specialistou i na nemovitosti a bytové právo, takže vám rád pomohu s přípravou nájemních smluv a problematikou SVJ.

Profesionální právní pomoc vám ušetří spoustu času, peněz a především stresu. Nebojte se domoci se svých práv, stojí to za to. Zajímá vás, jak vám mohu pomoci s právními službami? Navštivte mne v Praze, Nymburce nebo využijte kontaktů zde na webu.

Poskytuji právní služby v kanceláři v Praze, Rumunská 12.

Schůzku je třeba dohodnout telefonicky či e-mailem předem.

Podklady lze zaslat e-mailem předem.Napište mi

    Se všemi zaslanými osobními údaji bude nakládáno v souladu s předpisy upravující mlčenlivost advokáta a ochranu osobních údajů.