Vypracování návrhu na vklad do katastru nemovitostí za 2.000,- Kč

Nevíte si rady s vyplněním návrhu na vklad přes formulář katastrálního úřadu? Zejména u převodu bytových a nebytových jednotek, kde se spolu s jednotkou převádí i podíly na společných částech, bývá vyplnění formuláře složitější. Totéž platí v případě více účastníků smlouvy.

Pokud kupujete nebo prodáváte nemovitou věc, chcete nemovitou věc darovat, popř. potřebujete vložit či vymazat věcné břemeno, smlouvu máte již napsanou, ale nevíte si rady s vyplněním formuláře, vypracuji Vám návrh dle zaslané uzavřené smlouvy (kupní, darovací, směnné atd.), a to do 2 pracovních dnů od doručení smlouvy. Cena za vypracování návrhu na vklad do KN činí 2.000,- Kč.

Cena 2.000,- Kč platí pro návrhy do 15 nemovitých věcí. V případě vyššího počtu nemovitých věcí je cena dohodnuta individuálně.

V případě většího počtu nemovitých věcí, kdy je zpracování časově náročnější, zašlu na vyžádání individuální cenovou nabídku.

Pokud si nejste jisti správností uzavřené smlouvy a chcete si ji nechat zkontrolovat, dozvíte se více zde:

Kontrola smlouvy

Platba za právní službu je možná buď převodem nebo platební kartou přes platební bránu zde https://www.judrkazda.cz/online-platba/